Спеціальні потреби

У Мексиканській затоці затонула нафтова платформа


Берегова охорона Сполучених Штатів повідомила, що нафтова платформа в Мексиканській затоці, на якій у вівторок стався вибух і пожежа, пішла на дно. Як сказала Голосу Америки представниця Берегової охорони США, платформа затонула в четвер пополудні. Додаткових даних поки що немає.

Тимчасом у четвер вранці Берегова охорона відновила патрулювання району катастрофи в пошуках 11 робітників, доля яких не відома з часу вибуху.

Літаки і судна Берегової охорони патрулюють район, який розташований приблизно за 84 кілометри від узбережжя штату Луїзіана. Офіційні особи кажуть, що з часу вибуху пошуки охопили понад п’ять тисяч квадратних кілометрів.

У результаті вибуху 17 людей отримало поранення. Пожежа на платформі тривала до часу її затоплення. Причина вибуху невідома. Власником платформи було підприємство Трансошен (Transocean), яке займається добуванням нафти у прибережних водах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG