Спеціальні потреби

Обама виступив перед випускниками Вест-пойнту


Виступаючи перед цьогорічними випускниками престижної військової академії, президент Барак Обама висловив впевненість у перемозі США в Афганістані. У зверненні до кадетів, багато з яких невдовзі відправляться в Афганістан, він однак підкреслив, що цю перемогу Сполученим Штатам слід здобувати новою стратегією і не самотужки. Нова стратегія, за словами президента Обами, базуватиметься на дипломатії, на співпраці з іноземними партнерами та міжнародними інституціями.

«Ми чітко усвідомлюємо недоліки міжнародної системи. Однак Америка досягла успіху не завдяки відмежуванню від течій міжнародної співпраці, а завдяки тому, що навернула ті течії в напрямку свободи та справедливості, щоби країни процвітали, коли вони виконують свої обов’язки, і понесли відповідні наслідки, якщо вони ними нехтують».

Це був уже другий виступ президента США у Вест-пойнті. У грудні минулого року він саме там оголосив про збільшення американської військової присутності в Афганістані до 30 тисяч солдатів.

За офіційними даними, у глобальній війні з тероризмом від жовтня 2001 року загинуло 78 випускників академії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG