Спеціальні потреби

Обама віджартувався з приводу секс скандалу в Колумбії


Обама вітає коміка Джимі Кімела.
Обама вітає коміка Джимі Кімела.

В суботу в Вашингтоні відбулася щорічна вечеря Американської асоціації журналістів, акредитованих при Білому Домі. Зібрання, яке задумувалося як нагода для зірок журналістики поспілкуватися у неформальній атмосфері з політиками та зірками шоу-бізнесу, за багато років перетворилося на комедійне шоу, де промовці дозволяють собі гострі жарти на межі фолу.

Ведучим цьогорічної церемонії став популярний комедійний актор Джимі Кімел.

«Пане президенте, пам’ятаєте як чотири роки тому вся країна об’єдналася навколо вас з надією на краще завтра? Це був такий прикол », - пожартував ведучий.

Для діючих президентів уже стало традицією приходити на цю вечерю. Президент Обама, як зрештою і його попередники, блиснув перед журналістами своїм почуттям гумору. Президент покепкував з власних агентів охорони, які потрапили у скандал з повіями під час саміту у Колумбії.

“Мені подобаються подібні вечері і я приготував багато жартів. Але на жаль мені треба йти бо моя таємна служба мусить тепер бути до певної години вдома”, - поіронізував з приводу гучного скандалу Обама.

Разом з президентом та журналістами на вечерю було запрошено голлівудських акторів та зірок шоу бізнесу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG