Спеціальні потреби

Інцидент зі спецагентами США у Картахені не загрожував безпеці Обами


Міністр внутрішньої безпеки США заявляє, що запрошуючи до готелю повій, агенти Секретної служби не наражали життя президента на небезпеку.

Дії співробітників американських спецслужб, які готуючи візит президента США до Колумбії опинились у центрі гучного секс-скандалу, не загрожували безпеці Барака Обами. Про це у середу повідомила міністр внутрішньої безпеки США Джанет Наполітано.

Виступаючи на слуханнях Комітету з правосуддя Сенату США, Наполітано заявила, що поведінка агентів, які готували візит Обами, була неприпустимою та повідомила, що обставини справи нині розслідуються.

Як відомо, співробітники Секретної служби США, які готували візит Обами до міста Картахена в Колумбі, де на початку місяця проходив Саміт Америк, опинились в епіцентрі скандалу після того, як одна із повій, яких вони винайняли, звернулась до поліцією зі скаргою, що їй не заплатили обіцяні гроші.

Внаслідок скандалу 8-ро агентів вже втратили свої посади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG