Спеціальні потреби

У США розгортається скандал, пов’язаний з агентами Секретної служби


Агенти Секретної служби США в Картахені
Агенти Секретної служби США в Картахені

Члени Комітету з питань внутрішньої безпеки та урядових справ Сенату США заявили, що агентів Секретної служби та військових, яких буде визнано винними у порушенні дисципліни і причетності до проституції, слід «суворо покарати».

Член Комітету Сюзан Коллінс сказала, що не менше 20 жінок, які не були громадянами США, привели до готелю в Колумбії, де мав місце ймовірний інцидент з агентами Секретної служби, військовослужбовцями та проститутками. Все це відбулося перед прибуттям у Картахену президента Барака Обами на Все-американський саміт.

Сенатор Джозеф Ліберман сказав кореспондентам, що «компрометуючі ситуації, в які потрапляють агенти спецслужб поза межами робочих годин і сферою праці» можуть «становити загрозу національній безпеці».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG