Спеціальні потреби

Президент Обама мав зустріч з молодим поколінням ізраїльтян


Обама назвав єврейські поселення контрпродуктивними
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Обама назвав єврейські поселення контрпродуктивними

Президент Обама запевнив молодих ізраїльтян, що вони не осамітнені перед лицем загрози безпеці Ізраїлю та закликав їх крокувати шляхом миру разом з палестинцями, тому що це єдиний шлях «справжньої безпеки».

У промові до студентів університету в Єрусалимі Обама довго говорив про історичне прагнення єврейського народу до свободи на своїй землі та про спільні цінності американців та ізраїльтян. Американський президент також сказав, що, як приятель, він глибоко відданий справі майбутнього Ізраїлю та що він вірить, що ізраїльтяни можуть бути єврейською і демократичною нацією, якщо вони погодяться на незалежну і життєздатну палестинську державу.

Обама заявив, що ізраїльські лідери мусять визнати, що «тривала розбудова поселень» на території, яку палестинці вважають своєю майбутньою державою – «контрпродуктивна». Він також додав, що, на його думку, Ізраїль має в особі палестинського президента Махмуда Аббаса дійсного партнера у мирному процесі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG