Спеціальні потреби

Президент Обама закликає до проведення фінансової реформи


Президент Обама заявив, що він буде домагатись від Конгресу схвалення фінансової реформи і заходів для захисту прав та інтересів споживачів. Він сказав, що саме це є на першому місці в його планах.

У своєму щотижневому зверненні до американців Обама наголосив на потребі забезпечити відкритість на ринках складних фінансових операцій, так званих диревативів. Критики кажуть, що саме ці спекулятивні інвестиції, похідні від інших фінансових механізмів, відіграли головну роль у виникненні фінансової кризи у 2008 році.

Обама також зазначив, що він планує припинити практику підтримки платниками податків великих банків і фінансових установ і хоче дати можливість власникам акцій голосувати у справі компенсацій і винагород для керівників фірм на Вол-стріті.

Демократи підготовляють у Сенаті США законопроект фінансової реформи. В ньому також передбачено, щоб стягувати з великих фінансових компаній гроші у фонд екстреної допомоги для підтримки занапащених клопотами банків.

Лідер республіканської меншості у Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що вже сорок сенаторів-республіканців виступають проти такого законопроекту і домагаються подальших переговорів.

Відео - найголовніше

У центрі Нью-Йорка підняли український прапор. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00
XS
SM
MD
LG