Спеціальні потреби

Денніс Родман повернувся з відвідин Північної Кореї


Денніс Родман в аеропорту у Пекіні
Денніс Родман в аеропорту у Пекіні
Колишня зірка американського баскетболу Денніс Родман прибув до Пекіна після відвідин Північної Кореї, де цим разом він не зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином. У розмові з кореспондентом він сказав, що не є незадоволеним, додаючи: «Я не турбуюся цим. Я побачусь з ним знову».

Родман був у Пхеньяні, де готував місцеву баскетбольну команду, яка гратиме наступного місяця з нагоди дня народження лідера КНДР.

Під час минулих відвідин Північної Кореї ексцентричний Родман мав довгі особисті зустрічі з Кім Чен Ином, якого він називає «приятелем на все життя» і «доброю людиною». Вважається, що Родман – найвідоміший американець, який не є політичним діячем, що зустрівся з північнокорейським керівником.

Багато людей піддає критиці колишню зірку баскетболу за те, що він відмовляється порушити питання зловживань з сфері прав людини з представниками уряду КНДР, який найбільш деспотичний у світі.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG