Спеціальні потреби

До КНДР відбуде американська делегація з «приватною, гуманітарною місією»


Згідно з повідомленням, виконавчий директор компанії «Google» Ерик Сміт планує відвідати Північну Корею, в якій, як вважається, існують найжорсткіші у світі обмеження щодо Інтернету.

За повідомленням Ассошіейтед Пресс, він візьме участь у «приватній , гуманітарній місії», яку очолить колишній губернатор штату Нью-Мексико Білл Ричардсон ще цього місяця.

Поки що невідомо, з ким американська делегація матиме зустріч у Північній Кореї, яка не має дипломатичних відносин із Сполученими Штатами. Нічого також не говориться про порядок денний відвідин, які відбудуться у делікатний час північнокорейсько-американських відносин.

Минулого місяця Північна Корея викликала обурення у всьому світі, коли запустила ракету великої дальності, яка, як сказано, мала винести на орбіту метеорологічний супутник. Проте Сполучені Штати та інші країни осудили це як приховане випробування балістичної ракети.

Кілька днів пізніше КНДР повідомила про арешт американського туриста корейського походження Кеннета Бея і погрозила віддати його під суд на підставі звинувачення в неназваних злочинах проти держави.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG