Спеціальні потреби

Південнокорейські активісти знову надіслали летючки до КНДР


Південнокорейські активісти надіслали десятки тисяч летючок через кордон до Північної Кореї. Зміст летючок, які були прикріплені до повітряних куль, скерований проти пхеньянського режиму. Це зроблено через тиждень після погроз, що Північна Корея вдасться до відплатних заходів.

У понеділок приблизно десять активістів прикріпили 50 тисяч летючок до семи повітряних куль і надіслали їх через демілітаризовану зону, яка відокремлює обидві держави. Деякі місцеві мешканці, побоюючись відплатних заходів з боку північних корейців, мали сутички з активістами.

Деякі повітряні кулі запущено з курорту Імджінгак у прикордонному місті Пхаджу, де південнокорейська поліція заблокувала ранішу спробу запуску в понеділок.

Центральне агентство новин Північної Кореї повідомило раніше, що збройні сили вдадуться до «безпощадного удару» без попередження, якщо знову будуть надіслані летючки.

Однак через кілька годин після зупинення запуску повітряних куль з летючками активісти запустили їх з острова, що розташований на захід від Сеула. Дотепер не було військової реакції з боку Північної Кореї.
XS
SM
MD
LG