Спеціальні потреби

Нігерійські пірати звільнили українського капітана


Нігерійські пірати звільнили українського капітана
Нігерійські пірати звільнили українського капітана

Посольство України в Нігерії повідомило, що в ніч з четверга на п'ятницю нігерійські пірати відпустили двох офіцерів торговельного судна, один із яких українець – капітан судна, а інший – громадянин Греції, що служив на борту старшим механіком. Вони були захоплені нігерійськими піратами місяць тому в дельті річки Нігер біля порту Онне. Під час піратської атаки кілька членів екіпажу судна «Персей» були поранені.

Також біля берегів Нігерії у четвер пірати атакували танкер із хімічними продуктами зі спробою пограбування. Міжнародне морське агентство оголосило, що інцидент стався у Гвінейській затоці у 80 км від нігерійського міста Лагос. Агентство повідомляє, що пірати відкрили проти судна вогонь, але захопити його не змогли і після годинної погоні облишили свої спроби.

У дельті річки Нігер та біля берегів Нігерії діють повстанці, які кажуть, що борються за справедливий розподіл прибутків від видобутку нафти, а також кримінальні банди, що викрадають людей заради викупу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG