Спеціальні потреби

Маккейн вкотре закликає до надання Україні зброї


США повинні говорити від імені України - Маккейн
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

США повинні говорити від імені України - Маккейн

Мабуть найбільш запеклим прихильником ідеї активної допомоги Україні, в тому числі і зброєю, є американський сенатор Джон Маккейн. У середу, під час дискусії присвяченій 25-ій річниці Оксамитової революції в Чехословаччині, Маккейн знову закликав жорстко протидіяти, як він висловився, диким амбіціям Володимира Путіна відновити російську імперію:

«Вперше після завершення Другої світової війни ми бачимо як європейську країну розривають на шматки. Яка відповідь Сполучених Штатів? Коли я кажу своїм виборцям в Аризоні, що ми навіть зброю не даємо чи дані розвідки українському уряду – вони просто шоковані. А сьогодні, коли величезна лавина пропаганди котиться з Росії у всі сусідні країни – Балтії та інші – пропаганди, яка спрямована на російськомовне населення цих країн, ми, якщо чесно, не маємо чим відповісти.

Якщо подивитися на ту ціну, яку платить Путін – це викликає нервову реакцію у всіх сусідів Росії.
Джон Маккейн

«І яку ціну платить Володимир Путін за свої дії? Санкції? Між іншим, він проти мене також запровадив санкції. Я їх розглядаю як почесну медаль. Мені в Аризоні його санкції не шкодять. Тож якщо подивитися на ту ціну, яку платить Путін – це викликає нервову реакцію у всіх сусідів Росії. Вони запитують, а де ж зупиниться Путін? І якщо відверто, поки наші європейські партнери залежать від російського газу, вони нічого робити не будуть. І Володимир Путін це знає.

Нам треба підтримати принципи НАТО і зробити все можливе, щоб допомогти українцям, які не хочуть залишатися в орбіті Москви, а хочуть бути частиною Європи

Нам треба підтримати принципи НАТО і зробити все можливе, щоб допомогти українцям, які не хочуть залишатися в орбіті Москви, а хочуть бути частиною Європи
Джон Маккейн

«Тож що ми маємо робити? Ми не мусимо втягуватися у третю світову війну. Нам навіть «холодну війну» починати не треба. Нам треба підтримати принципи НАТО і зробити все можливе, щоб допомогти українцям, які не хочуть залишатися в орбіті Москви, а хочуть бути частиною Європи. Ми повинні їм допомогти. І не лише зброєю. Ми повинні говорити від імені України, як колись президент Рейґан відстоював народ Чехії і говорив від імені Вацлава Гавела», заявив сенатор США і палкий прихильник активної допомоги Україні Джон Маккейн.

Дивіться також: Друзі України у Сенаті виходять на провідні ролі - огляд нового Сенату

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG