Спеціальні потреби

Американська космічна станція MAVEN вийшла на орбіту Марса


در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی وجود دارد. در گالری &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روي مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده مي شود.<br />
در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی وجود دارد.<br />
در گالري &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روی مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده ميشود در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی هست.<br />
در گالری &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روی مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده مي شود.
در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی وجود دارد. در گالری &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روي مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده مي شود.<br /> در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی وجود دارد.<br /> در گالري &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روی مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده ميشود در خيابان وست وود لس آنجلس گالريهای ايرانی زيادی هست.<br /> در گالری &quot;عشق&quot; خطاطی ايرانی روی مجسمه های چوبی، لباس، جواهرات و غيره ديده مي شود.

Американська космічна станція MAVEN в неділю ввечері вийшла на орбіту Марса для вивчення верхніх шарів атмосфери Червоної планети. Її місія повинна допомогти вченим знайти відповіді на питання про те, як змінився з часом марсіанський клімат.

Подорож до Марса зайняла десять місяців. За цей час MAVEN, назва якого розшифровується як Mars Atmosphere and Volatile Evolution – Еволюція атмосфери і летючих речовин на Марсі – подолав 711 мільйонів кілометрів.

Космічна станція буде вимірювати швидкість, з якою гази, складові марсіанську атмосфери, випаровуються в космічний простір. В НАСА стверджують, що це дозволить вченим обчислити, скільки газу втратила планета за свою історію, і зрозуміти, як Марс, який колись, можливо, був населений мікроскопічними формами життя, перетворився на «світ холодної та безплідною пустелі».

«Ми будемо спостерігати за тим, що відбувається в верхніх шарах атмосфери, як процеси за участю Сонця і сонячного вітру впливають на гази і забирають їх в космос, – пояснює науковий керівник місії Брюс Джакоскі. – По суті, в цьому і є наша мета – зрозуміти, куди пішла вода, куди пішов вуглекислий газ».

Станції потрібно шість тижнів, щоб закріпитися на марсіанській орбіті і випробувати свої інструменти. Після цього почнеться її місія завдовжки в рік і вартістю 671 мільйонів доларів.

В даний час на орбіті Марса знаходяться три інші космічні станції – дві американські і одна європейська. Прибуття ще однієї станції – індійської – очікується в середу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG