Спеціальні потреби

Президент Зума: стан здоров’я Нельсона Мандели критичний


Президент Південно-Африканської Республіки Джейкоб Зума заявив, що стан здоров’я Нельсона Мандели – критичний. Два тижні тому Манделу госпіталізовано з приводу інфекції легенів.

На прес-конференції в понеділок президент назвав Манделу «батьком демократії» і сказав, що країна повинна погодитись з тим, що у зв’язку з процесом старіння в Мандели будуть проблеми із здоров’ям.

В неділю пополудні Зума відвідав Манделу в лікарні у Преторії. Зума сказав, що, за словами лікарів, вони роблять усе можливе для лікування 94-річного лауреата Нобелівської премії миру, і щоб він почував себе вигідно.

Президент сказав, що він не може дати більше інформації про стан здоров’я хворого і попросив земляків, щоб вони молилися за хворого лідера.

Він також сказав репортерам у понеділок, що стан здоров’я хворого не матиме впливу на недалекий уже візит до ПАР президента Барака Обами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG