Спеціальні потреби

Маккейн залишив лікарню у Вашингтоні, повернувся до рідної Аризони


Джон Маккейн святкуватиме Різдво в Аризоні
Джон Маккейн святкуватиме Різдво в Аризоні

Згідно з повідомленням офісу сенатора-республіканця Джона Маккейна, впливового політика виписано з військової лікарні Walter Reed, що біля Вашингтона, і він повернувся до рідного штату Аризони, де, за повідомленням його лікаря, він продовжуватиме курс лікування та реабілітацію у місцевій лікарні Mayo Clinic, яка спеціалізується на ракових захворюваннях.

Минулого тижня, Маккейна госпіталізовано через «нормальні побічні ефекти від терапії раку». У липні сенатор повідомив, що в нього виявили агресивний вид раку мозку.

Йому видалили злоякісну пухлину головного мозку. Маккейн тоді добре переніс операцію, був виписаний з лікарні на наступний день після хірургічного втручання.

Дочка сенатора, Мейґан Маккейн, написала у Twitter, що її батько почувається добре, і що родина планує разом святкувати Різдво (Christmas - ГА) в Аризоні.

Президент Трамп у неділю побажав Маккейну всього найкращого.

В повідомленні, оприлюдненому офісом Джона Маккейна, зазначається, що сенатор планує повернутися до Вашингтона у січні.

Як відомо, Джон Маккейн, який очолює Сенатський комітет з питань збройних сил, є палким прихильником України, неодноразово закликав до надання зброї українським військовим у війні з підтримуваними Росією сепаратистами на Донбасі.

Дивіться також: У Вашингтоні відбулася церемонія випуску чергової групи поліцейських вершників

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG