Спеціальні потреби

Українця Ломаченка назвали найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії


Василь Ломаченко з батьком Анатолієм
Василь Ломаченко з батьком Анатолієм
Мені здається, що Ломаченко зараз на вищому рівні, ніж решта боксерів
Макс Келлерман, ведучий каналу НВО

Українського боксера-професіонала Василя Ломаченко вже називають найкращим боксером незалежно від вагової категорії провідні тренери, боксери та оглядачі боксу у США.

Приводом стала переконолива перемога Ломаченка в останньому двобої над до того непереможеним ямайським боксером Ніколасом Волтерсом. Останній відмовився від продовдження бою після 7-го раунду на фоні повної переваги Ломаченка.

Неформальний титул "найкращого незалежно від вагової категорії" (pound for pound - англ.) покликаний співставити майстерність боксерів різних вагових категорій, які за визначенням не можуть змагатись один з одним на рингу.

"Мені здається, що Ломаченко зараз на вищому рівні, ніж решта боксерів. І хоча його послужний список про це ще не свідчить, я підозрюю, що він вже є найкращим боксером незалежно від вагової категорії", - заявив після бою Ломаченка із Волтерсом відомий американський телевізійний ведучий та коментатор боксу на каналі НВО Макс Келлерман.

Першим (із застереженням) у неформальному рейтингу найкращих назвав і легендарний боксер Рой Джонс, який в останній час більше відомий своїм російським громадянством.

Вважаю Ломаченка найкращим незалежно від вагової категорії. З точки зору технічної майстерності кращих за нього немає
Роберт Гарсіа, відомий тренер

"Першим номером у приміткою "а" є американець Андре Ворд (боксер напівважкої ваги у якій також виступає українець Олександр Гвоздик - прим. ГА), а першим з приміткою "б" - Василь Ломаченко. Першим з приміткою "в" - росіянин Сергій Ковальов (програв Ворду у суперечливому двобої - прим. ГА)... Ломаченко ще просто не мав нагоди зустрітись у ринзі із такою ж кількістю якісних опонентів, як Ворд", - заявив Рой Джонс відомому американському спортивному журналісту Елі Секбагу.

"Вважаю Ломаченка найкращим незалежно від вагової категорії. З точки зору технічної майстерності кращих за нього немає. Він справжня величина з точки зору майстерності", - заявив відомий американський тренер Роберт Гарсіа.

Промоутер Василя Ломаченка, Боб Арум вже поспішив назвати українця кращим за Флойда Мейвезера, найбагатшого боксера світу, який нещодавно завершив виступи на професійному ринзі не зазнавши протягом кар'єри жодної поразки.

З часу найкращих років молодого Мухаммеда Алі, не було нікого подібного Ломаченку

"З часу найкращих років молодого Мухаммеда Алі, не було нікого подібного Ломаченку, включно з Мейвезером - який є великим, великим, надзвичайним технічним боксером - ніхто не мав такого поєднання технічної досконалості та балансу, яке має Ломаченко ", - цитує Арума видання Boxingscene.com.

"Білі хлопці не вміють стрибати. Білі вміють боксувати", - повагою твітує про Ломаченка популярний боксер-професіонал із США Серхіо Мора.

"Просто зараз я готовий поставити Ломаченка у трійку найкращих незалежно від вагової категорії. Він надзвичайно талановитий. Незабаром він може стати найкращим", - твітує популярний ірландський боксер-професіонал Майкл Конлан.

У майбутьному суперником Ломаченка може стати найвідоміший активний боксер сучасності філіппінець Менні Пак'яо, який багато років поспіль утримував звання найкращого незалежно від вагової категорії.

Дивіться також: Що можна очікувати від американського ринку високоякісних сигар після зняття економічного ембарго у Кубі

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG