Спеціальні потреби

Українську клептократію назвав майбутнім США нобелівський лауреат-критик Трампа


Коротше кажучи, ми майже гарантовано можемо очікувати повальної клептократії на зразок того, що сталося у Росії, або Україні

Новообраний президент США Дональд Трамп не планує відмежовуватись від власних бізнес-інтересів. Таку думку висловив критик Трампа, лауреат Нобелівської премії у галузі економіки Пол Круґман, професор City University of New York.

«Чоловік, який відмовився публікувати свої податкові звітності - і тепер майже не критикується ЗМІ - тепер дає зрозуміти, що він не буде відділяти себе від власних бізнес-інтересів. Його перехідна команда складається майже виключно із лобістів, а його інфраструктурний план у нинішньому вигляді, схоже полягає у тому, щоб приватизувати державне майно», - заявив Круґман у серії твітів.

Його перехідна команда складається майже виключно із лобістів, а його інфраструктурний план у нинішньому вигляді, схоже, полягає у тому, щоб приватизувати державне майно

Круґман є прихильником Гілларі Клінтон і протягом виборчої кампанії послідовно применшував вагу скандалів навколо колишнього державного секретаря США та критикував ЗМІ за увагу до теми використання Клінтон приватного імейлу на посаді держсекретаря та ін. Нобелівську премію у галузі економіки Круґман отримав у 2008-му році.

«Коротше кажучи, ми майже гарантовано можемо очікувати повальної клептократії на зразок того, що сталося у Росії, або Україні. Хіба не дивно?», - бідкається Круґман.

Люди зробили вибір минулого тижня і вони обрали Клінтон
Круґман не визнає перемогу Трампа на виборах

Протягом виборчої кампанії Круґман не давав Дональду Трампу шансів на перемогу та відкидав думку про обґрунтованість стурбованості прихильників республіканця станом економіки США та ін. Круґман активно заявляє, що перемога Клінтон за загальною кількістю голосів щонаймене применшує вагу обрання Дональда Трампа президентом США.

"Люди зробили вибір минулого тижня і вони обрали Клінтон", - твітує у вівторок Круґман.

Дивіться також: Український бокс: Як чемпіон світу Євген Хитров тренується з бруклінськими авторитетами у США

Як український боксер Євген Хитров тренується з бруклінськими авторитетами у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG