Спеціальні потреби

Трамп назвав суму, за яку США можна було би відбудувати двічі


У майбутньому Америка буде понад усе

Кошти витрачені США на Близькому Сході були достатніми, щоб двічі відбудувати Америку. Про це новообраний президент США Дональд Трамп заявив в інтерв'ю каналу CBS.

"Вважаю, що зараз ми у часовому проміжу, визначальною характеристикою якого є зрада політиками народу. Вони підвели народ у сфері працевлаштування. Вони підвели народ і у сенсі війн", - зазначив Трамп.

Ми витратили 6 трильйонів на Близькому Сході. 6 трильйонів - за ці кошти ми могли би двічі відбудувати нашу країну

"Ми витратили 6 трильйонів на Близькому Сході. 6 трильйонів - за ці кошти ми могли би двічі відбудувати нашу країну. Лише подивіться на наші автошляхи, наші тунелі, наші аеропорти - все застаріло. І я вважаю, що ці вибори стали реакцією на те, що тривало вже довгий час", - розповів новообраний 45-й президент США.

Дональ Трамп також підкреслив, що саме незадоволення значної частини американців гарантувало йому легку перемогу на виборах.

"Коли я дивлюсь на світ і те, як різні країни використовують Америку, то кажу, і кажу з гордістю, у майбутньому Америка буде понад усе. Не буде більше такого, як зараз - ми втратили, ми втрачаємо нашу країну. Тому я і переміг на виборах. І до речі переміг із легкістю. Повторюсь - перемога далась легко. Значна, значна перемога", - підкреслив Трамп.

Дивіться також: Чи втілить Трамп свої передвиборчі заяви щодо Росії в реальній зовнішній політиці США

Чи втілить Трамп свої передвиборчі заяви щодо Росії в реальній зовнішній політиці США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG