Спеціальні потреби

США провели атаку проти лівійського екстреміста Бельмохтара


Зображення повітряного удару в Лівії
Зображення повітряного удару в Лівії

Командування американських військ вивчає результати повітряного удару в Лівії, скерованого проти лідера пов’язаних з аль-Кайдою екстремістів Мохтара Бельмохтара.

Міжнародно визнаний уряд Лівії заявив, що повітряний удар стався в суботу у східному регіоні країни і що Бельмохтар таки загинув.

У заяві, яку оприлюднено в неділю ввечері, Міністерство оборони США не підтвердило смерті Бельмохтара, але представник відомства полковник Стів Воррен заявив, що, на думку офіційних осіб, повітряний удар був успішний.

«Я можу підтвердити, що об’єктом вчорашнього антитерористичного удару в Лівії був Мохтар Бельмохтар, – сказав Воррен. Удар здійснив американський літак. Ми продовжуємо вивчати результати операції і постачимо більше подробить у відповідному часі».

Державний департамент США встановив винагороду на суму п’яти мільйонів доларів на Бельмохтара, який є лідером угруповання «Батальйон підписаних кров’ю».

Американські офіційні особи звинувачують його у відповідальності за терористичну атаку на установку газової промисловості в Алжирі у 2013 році, в результаті чого загинуло 37 людей, включно з трьома американцями.

XS
SM
MD
LG