Спеціальні потреби

Єгипет і Лівія завдали авіаударів по «Ісламській державі»


Президент Єгипту Абдель-Фаттах ель-Сіссі висловлює співчуття главі коптської церкви Тавадросу ІІ в Каїрі, 16 лютого 2015 р.
Президент Єгипту Абдель-Фаттах ель-Сіссі висловлює співчуття главі коптської церкви Тавадросу ІІ в Каїрі, 16 лютого 2015 р.

У понеділок єгипетські та лівійські військові літаки завдали повітряних ударів по позиціях «Ісламської держави» в східному районі Лівії у відповідь на страту 21 єгипетського коптського християнина.

Авіаудари по військових таборах і складах зброї в місті Дарна відбулися за кілька годин після того, як «ІД» оприлюднила відеозапис обезголовлення коптів.

Президент Єгипту Абдель Фаттах ель-Сіссі пообіцяв відомстити за вбивства, назвавши їх «огидним терористичним актом».

Він також мав телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом у понеділок. За повідомленням адміністрації французького лідера, вони обговорили необхідність прийняття нових заходів Радою Безпеки ООН у зв’язку із загрозою «Ісламської держави».

Рада Безпеки ООН засудила страту, заявивши: «Цей злочин вкотре показує варварство («Ісламської держави»), яке винне в тисячах злочинів проти людей різних віросповідань і національностей та зневазі до будь-яких людських цінностей».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG