Спеціальні потреби

Під час сутичок у столиці Лівану Бейруті поранення отримало шестеро людей


Представники ліванських сил безпеки повідомляють, що в сутичках у південному районі Бейрута поранення отримало щонайменше шестеро людей. Сутички сталися серед збільшення напруження після вбивства високопоставленого представника органів безпеки.

У понеділок у столичному районі Каскас між сунітськими та шиїтськими житловими масивами розгорнуто солдатів з танками, щоб втримати спокій.

В сутичках у північноліванському місті Триполі щонайменше одна особа загинула і 10 отримало поранення.

Тимчасом група демонстрантів встановила наметове містечко перед офісом прем’єр-міністра Лівану Наджиба Мікаті, кажучи, що вони залишатимуться там до часу його відставки.

Сидячий протест розпочався в неділю перед будинком у центральному районі Бейрута. Ліванські сили безпеки відкрили вогонь у повітря і застосували сльозогінний газ , щоб розігнати протестувальників, які намагалися захопити будинок.

Демонстранти вимагають, щоб Мікаті подав у відставку з приводу вбивства високопоставленого начальника розвідки бригадного генерала Віссама аль-Гассана. Він загинув у п’ятницю від вибуху замінованого автомобіля. Багато людей вважає, що відповідальність за його вбивство несе уряд сусідньої Сирії.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG