Спеціальні потреби

«Абсолютно неправда», що Кремль хоче бачити Трампа у Білому домі - Сергій Іванов


Сергій Іванов
Сергій Іванов

Колишній голова адміністрації президента Росії, член Ради безпеки РФ Сергій Іванов заявив, що Росія готова перегорнути сторінку у своїх відносинах з наступним президентом США, вказуючи, при тому, на можливість відновлення більш прагматичних відносин між Вашингтоном і Москвою після нещодавнього посилення напруги між обома країнами.

У своєму першому від серпня інтерв’ю міжнародним ЗМІ, Лавров сказав, що керівництво Росії було «ображене» антиросійською риторики, яка звучала під час передвиборної кампанії у США, проте розраховує на те, що американський прагматизм переважатиме.

«Ми готові до цього. Ми просто маємо почекати до завершення виборчої кампанії. Ми маємо почекати ще кілька тижнів, ми просто маємо бути терплячими», – заявив Іванов.

Чиновники у Вашингтоні і Москві, можливо, реагуватимуть на такі висловлювання Іванова із скептицизмом, беручи до уваги триваючі кризи в Україні та Сирії.

Побоювання щодо втручання з боку Росії в американські президентські вибори та прямого протистояння між силами США та Росії в Сирії розхитали довіру, яка залишилася між урядами обох країн.

Іванов заперечив звинувачення з боку уряду США у тому, що Росія стоїть за зломом електронної пошти Національного комітету Демократичної партії і заявив, що доки Вашингтон не надасть конкретних доказів, такі звинувачення будуть пустими заявами і «пропагандою».

Він також заперечив бажання Кремля бачити президентом США Дональда Трампа, заявивши, що це «абсолютно неправда».

Хоча останнім часом, Москва посилила свою воєнну риторику і висловлювала більш пряме попередження про ядерну війну, Іванов каже, що сподівається, що до реальної війни справа не дійде.

«Особливо, коли ми говоримо про ядерну зброю і говоримо про гіпотетичну можливість Третьої світової війни, я вірю, що всі достатньо розумні, не доводити справу до гарячої війни. Але якщо ми говоримо про холодну війну, інформаційну війну і пропагандистську війну, це вже стало фактом життя. Ми бачимо це щодня», – заявив Сергій Іванов в інтерв’ю виданню The Financial Time.

Дивіться також: Виборці США гостро висловлюють своє занепокоєння станом економіки

Виборці США гостро висловлюють своє занепокоєння станом економіки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG