Спеціальні потреби

Пхеньян застерігає Раду Безпеки ООН не розглядати скарги Сеулу


Північна Корея заявляє, що вона попередила Раду Безпеки ООН, щоб не обговорювати справу затоплення південнокорейського військового корабля. Сеул звинувачує у цьому злодіянні Пхеньян.

Офіційне інформаційне агентство Північної Кореї повідомило, що уповноважений Пхеньяну до Об’єднаних Націй Сін Сон Го написав листа до голови Ради Безпеки і заявив, що «сфабриковане», за його висловом, південнокорейське розслідування затопленого судна матиме «серйозні наслідки» для миру на Корейському півострові.

Сеул минулого тижня офіційно звернувся до Ради Безпеки ООН з проханням покарати Пхеньян за торпедну атаку в березні на військовий корабель «Чхонан» в результаті чого загинуло 46 південнокорейських моряків. Міжнародне розслідування звинуватило у цьому нападі підводне судно Північної Кореї.

В листі до ООН представник КНР повторно заперечив звинувачення щодо такого нападу.

З інших подій…Мас-медіа Південної Кореї повідомило, що представники органів влади заарештували генерала армії запідозреного у передаванні військових таємниць другові, який можливо пересилав їх у Північну Корею.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG