Спеціальні потреби

Чи будуть зустрічі родин, розділених Корейською війною?


Пак Кин Хе
Пак Кин Хе
Президент Південної Кореї Пак Кин Хе запропонувала відновлення обмінів членами родин, які в результаті Корейської війни у 50-х роках опинилися у різних частинх колись єдиної Кореї. Вона виступила з пропозицією через день після того, як обидві країни погодились наново відкрити спільний промисловий комплекс.

Під час телевізійної промови у четвер для відзначення незалежності Кореї від Японії президент Пак запропонувала, щоб зустрічі відбулися наступного місяця під час традиційного свята збирання урожаю.

Минулого місяця Північна Корея запропонувала подібні переговори про зустрічі членів родин, але пізніше відмовилась від своєї пропозиції. Вона також не відповіла на найновішу пропозицію Південної Кореї. Такі зустрічі не відбувалися вже протягом останніх трьох років.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG