Спеціальні потреби

Не марні жертви: минуло 60 років від закінчення Корейської війни


Цими вихідними У США та в Кореї відзначали 60-ту річницю перемир'я, яке зупинило корейську війну. Сьогодні населення однієї з частин Корейського Півострова живе у демократичній системі , інша у тоталітаризмі. У суботу , президент США Барак Обама привітав американських ветеранів корейської війни, які відстояли Південну Корею, сьогодні вільну від комунізму.

Три роки з 1950 по 1953 рік, США очолювали коаліцію країн Організації Об’єднаних Націй та Корейських військ, яким у запеклій боротьбі проти північнокорейських і китайських військ , вдалось вберегти частину Корейського Півострова від комунізму та тоталітаризму у якому сьогодні живуть громадяни Півночі. Мирна угода між двома частинами Корейського півострова сьогодні відомими, як Північна та Південна Кореї ніколи не була підписана, але сторонам тоді, 27 липня 1953 вдалось підписати перемир’я, яке зупинило бойові дії і ось уже 60 років стримує крихкий мир.
50 мільйонів Південнокорейців живуть у свободі і демократії
Виступаючи біля меморіалу ветеранам Корейської війни під час церемонії відзначення 60 річниці підписання перемир’я, президент США Барак Обама наголосив , що немає жодних сумнівів, що Корея була перемогою для Сполучених Штатів та їхніх союзників.

"50 мільйонів Південнокорейців живуть у свободі і демократії, Південна Корея має одна з найкращих економік світу , що є різким контрастом з репресіями і бідністю на Півночі. Це перемога, і це ваш здобуток" , - заявив президент США.

Своїм виступом перед ветеранами корейської війни президент Обама віддав шану більш ніж 36 тисячам американців, які загинули під час Корейської війни, яку часто називають «забутою війною».

Від яблуні : Кім Чен Ин налякав сусідів ракетами
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00
Direct link
Більшість з них не повернулись додому, героями на паради і урочистості , якими вітали ветеранів Другої світової війни. Барак Обама намагався відновити справедливість, подякувавши ветеранам Корейської війни, які сьогодні відзначають свої вісімдесяті.
Переміщуватись з важкою амуніцією весь день, було надзвичайно виснажливо. Ми практично не відпочивали

«Як один з цих ветеранів згадує:" Ми повернувшись додому , зняли уніформу і пішли на роботу. Це було все. Ви, наші ветерани Кореї, заслуговуєте кращого", - нагадав Обама.

Однин з цих ветеранів Боб Майлс відзначив свій 24-й день народження у день коли Північна та Південна Кореї підписали перемир'я.

Зараз у свої 84, коли він пригадує службу у 29-му піхотному полку в Кореї, він пам'ятає, постійну неймовірну втому - від носіння рушниці гірською місцевістю Кореї.

Молодий та гарячий : Кім Чен Ин непокоїть сусідів
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00
"Переміщуватись з важкою амуніцією весь день, було надзвичайно виснажливо. Ми практично не відпочивали. І коли наступав момент відпочинку, доводилось викопувати яму, залізати в неї, і пробувати так заснути", - каже ветеран війни Боб Майлс.

І все ж Боб Майлс каже, що він та його побратими пишаються тим, що допомогли закласти основу для успіху Південної Кореї .

"Ми щасливі, що ці люди не раби, і що вони отримали шанс на процвітання. І вони використали цей шанс, і їх країна процвітає", - говорить ветеран.

Боба Майлса переповнюють відчуття виконаної місії, коли згадує, як під час відвідань Південної Кореї, його та інших американських ветеранів Корейської війни вітали, як героїв.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG