Спеціальні потреби

Північна і Південна Кореї проведуть переговори у справі промзони Кесон


промисловий комплекс Кесон
Північна і Південна Кореї досягли угоди про проведення нового раунду переговорів наступного тижня щодо відновлення роботи промислового комплексу Кесон, який розташований на північ від демілітаризованої зони, що розділяє сусідів.

Міністерство КНДР у справі возз'єднання Кореї в середу запропонувало провести перемовини 14 серпня, на що Сеул погодився.

Північнокорейське Центральне агентство новин опублікувало заяву, в якій сказано, що обидві сторони повинні докласти зусиль для уникнення нанесення шкоди комплексу внаслідок загострення зовнішньополітичних відносин у майбутньому. Це - за ознаками - повною мірою відповідає вимогам Сеула, який хоче отримати гарантії того, що Кесон не буде закритий в періоди політичного чи військового напруження.

Південна Корея попередила КНДР, що час для відновлення роботи Кесона закінчується. Згодом Пхеньян опублікував заяву в справі промислового комплексу. Міністерство з питань об'єднання в Сеулі заявило, що пропозиція Північної Кореї носить «конструктивний характер».

Сторони провели шість раундів переговорів за останні кілька тижнів у справі промзони Кесон - без досягнення будь-якої угоди.
XS
SM
MD
LG