Спеціальні потреби

Південна Корея погодилась на пропозицію КНДР провести розмови на нижчому рівні


Південна Корея погодилась на пропозицію Північної Кореї провести в неділю робочі розмови, але хоче також зміни щодо села Панмунджом у демілітаризованій зоні.

У четвер Пхеньян висунув пропозицію про два комерційні проекти, які зайшли в глухий кут. Він також натякнув, що можна було б обміркувати гуманітарні питання.

Сеул відповів, пропонуючи переговори на міністерському рівні, на що Пхеньян відповів, що це було б передчасно вести переговори на високому рівні і закликав до розмов на нижчому рівні, які мали б відбутися в місті Кесон. Пхеньян поки що не відповів на прохання Південної Кореї про зміну щодо села Панмунджом.

Розмови між обома країнами були б великою зміною у напружених відносинах на Корейському півострові, які досягли найвищого рівня за кілька десятиліть.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG