Спеціальні потреби

Сеул не відмовляється від діалогу з КНДР щодо Кесону


Кесон
Кесон
Південна Корея заявила, що вона готова до діалогу з Північною Кореєю щодо розв’язання суперечки навколо спільної промислової зони Кесон, яка у вівторок, за ознаками, опинилася під загрозою закриття.

Південнокорейський міністр з питань об’єднання Корейського півострова сказав, що Пхеньяну слід переглянути своє рішення відмовитися від участі у переговорах у справі поновлення виробництва в промисловому парку Кесон, де залишилося всього семеро працівників з Південної Кореї.

У понеділок КНДР затримала евакуацію останніх сімох громадян Південної Кореї з комлексу, що розташований на північ від кордону. Пхеньян назвав пов’язані з податками та зарплатнею питання, як причину свого рішення.

У понеділок 43 з останніх 50 працівників промзони повернулися до Південної Кореї. З відбуттям з Кесону затриманих сімох буде розірваний останній мирний зв’язок між обома Корейськими держами-суперниками.

Минулого тижня Сеул оголосив, що виводить усіх своїх громадян з Кесону після того, як Пхеньян відкинув пропозицію Півдня щодо проведення переговорів у справі поновлення роботи спільного промислового комлексу.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG