Спеціальні потреби

Про змову Кремля та Wikileaks заявили у Клінтон після серії зливів про неї


Ви не ЗМІ. Ви пропагандиcтська організація уряду Росії і втручаєтесь у вибори у США в інтересах її годованця Трампа
Прес-секретар кампанії Клінтон

Табір кандидата у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон вважає сайт Wikileaks посібником Кремля, який на думку представників кампанії Клінтон прагне за будь-яку ціну допомогти здобути перемогу на виборах президента США Дональду Трампу. Про це після серія публікацій викривальних матеріалів щодо Клінтон заявив речник її кампанії Браян Феллон.

"ЗМІ мають перестати ставитись до Wikileaks так ніби їх інформація настільки ж достовірна, як отримана від уряду США відповідно до закону про свободу доступу до інформації. Ассанж змовився з урядом Росії, щоб сприяти Трампу", - твітує Феллон.

"Хто хоче перевірити ймовірність того, що у Трампа прямо координують роботу з Росією та Wikileaks? Від такої можливості має кров холонути", - заявив Феллон.

"Ви не ЗМІ. Ви пропагандистська організація уряду Росії і втручаєтесь у вибори у США в інтересах її годованця Трампа", - також заявив Феллон.

Напередодні президентських дебатів між Клінтон та Трампом представники американської розвідки офіційно заявили, що інформація, яку оприлюднює Wikileaks має ознаки роботи зусиль спрямованих урядом Росії на офіційному рівні.

"Останні публікації електронних листів, буцімто отриманих внаслідок хакерських зламів, на сайтах подібних DCLeaks.com та WikiLeaks, а також публікації хакера Guccifer 2.0, мають ознаки методів та мотивів, які спостерігаються у зусиллях, які спрямовує Росія", - йшлося у заяві Розвідувальної спільноти США ( U.S. Intelligence Community (USIC).

Останніми днями сайт Wikileaks оприлюднив нову партію незаконно отриманих даних з приватного листування високопосадовців кампанії Клінтон, які серед іншого вказують на відмінності між позиціями, які Клінтон озвучує публічно та у приватних розмовах із донорами, нелесні характеристики, які донька Клінтон отримувала від наближених до Клінтон, факти співпраці журналістів впливових американських видань із Клінтонами та ін.

Будь-яку незручну правду демократи називають задумом Путіна
Ґлен Ґрінвальд

У відповідь на критику з табору Клінтон Wikileaks на своїй сторінці у Twitter навели слова британського журналіста Ґлена Ґрінвальда (лауреата престижних премій за розслідування, присвячені стеженню, яке здійснює Агенція нацбезпеки США - прим. ГА), що мовляв "будь-яку незручну правду демократи називають задумом Путіна".

Кампанія Клінтон зі свого боку останніми днями активно використовує проти Дональда Трампа відеозапис його хамських висловлювань щодо жінок 11-річної давнини.

Дивіться також: Чому Вірджинія вважається одним із стратегічно важливих штатів під час виборів?

Чому Вірджинія вважається одним із стратегічно важливих штатів під час виборів? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Інше за темою

XS
SM
MD
LG