Спеціальні потреби

Вибори у США пояснили за допомогою фільму жахів "Щелепи"


Щоб зрозуміти вибори, подумайте про стрічку "Щелепи". У ній - урок для всіх нас

Гілларі Клінтон нагадує акулу із культового фільму жахів "Щелепи". Про це заявив прихильник Дональда Трампа, колишній кандидат у президенти США від Республіканської партії Майк Гакабі.

"Щоб зрозуміти вибори, подумайте про стрічку "Щелепи". У ній - урок для всіх нас!", - поділився прозрінням політик.

Гакабі, який у 2008-му році у ході попередніх виборів-праймеріз Республіканської партії поступився лише Мітту Ромні (який зрештою став кандидатом від республіканців на виборах - прим.ГА) та сенатору-республіканцю Джону Маккейну, також порівняв Дональда Трампа із другорядним героєм фільму "Щелепи", мисливцем на акул капітаном Квінтом, який за сюжетом зрештою стає здобиччю хижої рибини.

"Трамп здається мені капітаном Квінтом, який керував човном Orca у фільмі. Він різкий, п'яний і каже неприємні речі. Він плює у ваше обличчя. АЛЕ... він врятує ваш зад. Вам може не подобатись те, що він каже, але зрештою завдяки йому, ви та ваша родина залишитесь у живих", - написав про Трампа Гакабі.

"Натомість Гілларі, це АКУЛА. Вона хоче зжерти вашого човна (політика відкритих кордонів, імміграція, провали у зовнішній політиці). Вона закочує очі. Її цікавить лише, як себе прогодувати та захистити свою територію. Вона байдужа до маленької риби - вона їх пожирає і спльовує рештки. Її турбує лише захист інших великих рибин", - пройшовся по Гілларі Гакабі.

"Голосуйте за капітана риболовецького човна, а не за акулу", - підсумував на своєму Facebook Майк Гакабі.

У соціальних мережаж паралель проведена Гакабі не пройшла непоміченою.

"Вірне порівняня, бо ось що наша дівчина зробить з ним у листопаді", - пише один із користувачів.

"Мені подобається капітан Квінт із "Щелеп". Він кмітливий, він різкий, він непідробний, він не добирає слів, він як Дональд Трамп, який мені теж подобається", - відзначила інша користувачка.

Дивіться також: Уперше в історії президентських виборів у США один із кандидатів фактично погрожував іншому в’язницею у разі своєї перемоги

Інше за темою

XS
SM
MD
LG