Спеціальні потреби

США і Росія обговорюють можливий візит Керрі до Москви - Reuters


Джон Керрі, державний секретар США
Джон Керрі, державний секретар США

Дипломатичні джерела повідомили інформаційне агентство Reuters, що державний секретар США може приїхати в Росію в найближчі дні або тижні.

Москва і Вашингтон розглядають можливість візиту до Росії державного секретаря США Джона Керрі для обговорення кризи в Україні, повідомляють дипломатичні джерела.

Це буде перший візит Керрі в Росію з початку конфлікту в Україні, який спричинив різке погіршення відносин Вашингтона і Москви до рівня, небаченого з часів «холодної війни».

«Переговори про організацію візиту Керрі йдуть кілька тижнів», - повідомило Reuters джерело в дипломатичних колах, додавши, що візит може відбутися «в найближчі дні або тижні».

Газета «Комерсант», посилаючись на анонімні джерела, повідомила в п'ятницю, що Керрі відвідає Москву для переговорів з главою російського МЗС Сергієм Лавровим 4-5 лютого.

США і Європейський Союз запровадили санкції проти Росії у зв'язку з анексією українського Криму і підтримкою Москвою сепаратистів, що борються з урядовими військами на сході України.

У четвер ЄС вирішив продовжити діючі санкції проти Росії.

Вашингтон звинувачує Росію у відправці військ і зброї на схід України, але Москва відкидає ці звинувачення. Росія стверджує, що Захід стояв за поваленням президента України, якого вона підтримувала, але такі заяви відкидають у Вашингтоні і Брюсселі.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG