Спеціальні потреби

Керрі завершив візит на Близький Схід


Державний секретар США Джон Керрі завершив триденний візит до Ізраїлю та палестинських територій. Керрі сказав, що сподівається, що остаточно вдасться укласти близькосхідну мирну угоду. Він також заявив, що США категорично виступають проти виготовлення Іраном ядерної зброї.

Керрі завершив свій візит двогодинними переговорами з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу.

Як Керрі, так і Нетаньягу заявили про свою відданість справі відновлення близькосхідних мирних переговорів, які зайшли в безвихідь. Нетаньягу сказав главі американського зовнішньополітичного відомства, що він сповнений рішучості «вдатися до серйозних зусиль» щодо реалізації такої мети.

У розмові з корепсондентами у вівторок у Єрусалимі Нетаньягу заявив про своє бажання вирішити ізраїльсько-палестинський конфлікт «раз і назавжди».

Керрі у вівторок відправляється до Лондона для участі в нараді міністрів закордонних справ Групи восьми, на якій обговорюватимуться як регіональні, так і міжнародні питання. Відтак державний секретар розпочне турне трьома країнами Азії, увага якого зосереджуватиметься на ситуації на Корейському півострові.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG