Спеціальні потреби

США нададуть допомогу сирійській опозиції


Джон Керрі і Муаз аль-Хатіб у Римі
Джон Керрі і Муаз аль-Хатіб у Римі
Сполучені Штати нададуть сирійській опозиції термінову допомогу на суму 60 мільйонів доларів, включно з харчами і медичними припасами та прямою «нелетальною підтримкою» опозиційної Верховної військової ради.

Про це рішення Вашингтона повідомив державний секретар Джон Керрі після переговорів у четвер у Римі. Керрі заявив, що опозиція і її міжнародні прихильники «працюють разом заради досягнення миру» в Сирії.

Американський держсекретар заявив, що світова громадськість стала свідком посилення жорстокості президента Сирії Башара аль-Асада і, що сирійський народ не може досягнути своєї цілі «вільного, безпечного і чесного суспільства» за влади Асада.

У переговорах у Римі також взяв участь голова Сирійської національної ради Муаз аль-Хатіб, який виступив з Керрі на спільній прес-конференції.

Керрі зазначив, що рішення США основане на повідомленнях про «тривалу брутальність краще озброєних військових сил» кажучи, що Армії Сирії допомагають бійці з Ірану та бойовики войовничого угруповання Гезболла.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG