Спеціальні потреби

Керрі обговорює з Лавровим ситуацію в Сирії


Джон Керрі у Берліні
Джон Керрі у Берліні
Державний секретар США Джон Керрі зустрічається в Берліні зі своїм російським колегою, міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Очікується, що головною темою їхніх переговорів стануть перспективи вирішення сирійського кризи.

Вашингтон і Москва розходяться в поглядах щодо того, якими повинні бути наступні кроки після того, як сирійська опозиція погодилася взяти участь у міжнародних переговорах щодо розв'язання конфлікту.

Росія - одна з небагатьох світових держав, що зберегла свої зв'язки з урядом сирійського президента Башара аль-Асада, в той час як США і їх союзники закликають до його відставки.

Керрі заявив, що США, як і раніше, виступають за пошук політичного вирішення сирійської проблеми. За його словами, сирійську опозицію, яка хоче заручитися більш обширної міжнародною підтримкою, «не залишать напризволяще».

Глава американської дипломатії сподівається знайти спільну мову з Лавровим, незважаючи на те, що Москва відмовляється підтримувати сирійську опозицію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG