Спеціальні потреби

Зовнішня політика США сприяє глобальній стабільності - Керрі


Джон Керрі
Новий державний секретар США Джон Керрі виступив із першими офіційними заявами. Керрі зазначив, що у сучасному світі кордони між зовнішньою та внутрішньою політикою - зникають.

За словами державного секретаря, міжнародна політика США впливає на щоденне життя американців – починаючи від товарів на полицях магазинів і закінчуючи станом ринку праці.

Виступаючи в Університеті Вірджинії, Керрі також заявив, що про ефективність міжнародної політики США варто судити не за військовою активністю, а за тим, чи є отримана у США освіта запорукою успіху на глобальному ринку праці.

Керрі замінив на посаді державного секретаря США Гілларі Клінтон, яка пішла у відставку 1-го лютого. Колишня перша леді відіграє значну роль у політичному житті країни вже два десятиліття, завоювавши повагу американців спочатку завдяки своїй діяльності на посту сенатора від штату Нью-Йорк, а потім - очолюючи зовнішньополітичне відомство.

У 2008 р. вона була одним із кандидатів на пост президента від Демократичної партії, поступившись перемогою нинішньому господареві Білого дому, президентові Бараку Обамі.
XS
SM
MD
LG