Спеціальні потреби

Держсекретар США закликав Іран до щирих ядерних переговорів


Джон Керрі
Джон Керрі
Державний секретар США Джон Керрі закликав сьогодні Іран щиро вести переговори зі світовою спільнотою щодо його суперечливої ядерної програми.

Виступаючи в Лондоні на спільній прес-конференції з британським колегою Вільямом Гейґом під час візиту до Великої Британії, голова зовнішньополітичного відомства США заявив, що Іран має скористатися з вікна можливості вирішити цю проблему дипломатичним шляхом, і попередив, що це вікно не може бути відчинене вічно.

Завтра у столиці Казахстану Алмати має відбутися чергове коло переговорів Ірану з шістьма з провідних держав світу щодо його ядерної програми. Досі і ці переговори, і подібні, які веде з Іраном Міжнародне агентство з атомної енергії, були безрезультатні. У світі побоюються, що ядерна програма Ірану має приховану мету створити ядерну зброю. Іран заперечує це, але доказів своєї позиції, яких вимагає світова спільнота, не надає.

Джон Керрі нині перебуває в першій офіційній закордонній подорожі на посаді державного секретаря США, яку він обійняв на початку місяця. Він планує відвідати загалом дев’ять країн Європи і Близького Сходу.

Передрук з "Радіо Свобода"

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG