Спеціальні потреби

Керрі та Лавров обговорюють питання України


Державний секретар США Джон Керрі та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, зустрічаються в резиденції російського посла у Франції.

Позапланову зустріч було призначено після телефонної розмови між Президентом Росії Володимиром Путіним та США Бараком Обамою. Чи не вперше дзвінок ініціювала російська сторона.

Заради зустрічі зі своїм колегою, Джон Керрі під час дозаправки в Ірландії, по дорозі до Вашингтона з Саудівської Аравії, змінив курс на Париж.

Перед тим як зустрітися з Лавровим, Джон Керрі переговорив з міністром закордонних справ Франції Лорентом Фабіусом.

Сполучені Штати та їх союзники спонукають Росію допустити міжнародних спостерігачів до Криму аби переконатися, що етнічним українцям та кримським татарам не загрожують проросійські бойовики та нова влада півострова.

За оцінкою американців, Росія стягнула на кордони з Україною, щонайменше сорок тисяч військових. Український уряд оцінює їх кількість у майже сто тисяч.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG