Спеціальні потреби

Медведєв планує відвідати другий Курильський острів


Президент Медведєв на Курилах
Президент Медведєв на Курилах

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що президент Дмитро Медведєв відвідає другий з черги острів архіпелагу в Тихому океані, що є під контролем Росії, але на який претензії висуває також Японія. Лавров заявив, що Медведєв сказав йому про плани відвідати у вівторок іншу частину архіпелагу. День раніше російський президент відвідав один із чотирьох спірних островів. Міністр Лавров зробив таку заяву в Осло.

Росія називає острови Курильськими, тоді як для Японії вони є Північними Територіями.

У вівторок Японія заявила, що вона тимчасово відкликає свого посла з Москви, щоб отримати більше інформації про відвідини Медведєвим острова Кунашир

Прем’єр-міністр Японії Наото Кан назвав візит російського президента «жалюгідним». Проте представник уряду заявив, що це, за всіма ознаками, не перешкодить Кану і Медведєву зустрітися цього місяця в Японії при нагоді форуму Азійсько-Тихоокеанської економічної кооперації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG