Спеціальні потреби

В Кот д’Івуарі загострюється політичне протистояння


Миротворці ООН у столиці Кот д’Івуару Абіджані
Миротворці ООН у столиці Кот д’Івуару Абіджані

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун попередив прихильників чинного лідера Кот д’Івуару Лорана Ґбагбо, що атака на його політичного супротивника може відновити громадянську війну в країні.

Представник Пан Гі Муна заявив у четвер, що генеральний секретар глибоко занепокоєний з приводу закликів до атаки на готель, у якому перебуває Алласан Уаттара під захистом миротворців ООН. Організація Об’єднаних Націй визнає Уаттара переможцем додаткових президентських виборів, що відбулися минулого місяця. Ґбагбо піддає під сумнів результати голосування.

Представник генерального секретаря ООН заявив, що миротворці уповноважені вдатися до всіх заходів, необхідних для захисту персоналу ООН і державних службовців у готелі.

Тимчасом міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ заявив Бі-Бі-Сі, що Великобританія підтримає санкціоноване військове втручання, якщо переговори не переконають Ґбагбо подати у відставку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG