Спеціальні потреби

У Кот-д’Івуарі Ґбаґбо утримує блокаду штабквартири свого суперника


Абіджан
Абіджан

Очевидці у Кот-д’Івуарі кажуть, що діючий президент Лоран Ґбаґбо не зніс облоги з штаб-квартири свого суперника Алассана Уаттари, незважаючи на обіцянку це зробити.

У вівторок Економічна співдружність західноафриканських країн (ECOWAS) повідомила, що Ґбаґбо пообіцяв покласти кінець блокаді готелю «Гольф» в Абіджані, де Уаттара перебуває вже кілька тижнів.

Одначе, сьогодні очевидці в Абіджані сказали, що вуличних барикад, яких було споруджено навколо готелю, не усунуто. Вони кажуть, що солдати не допускають у район будь-яких автомобілів.

Ці повідомлення суперечать заяві прем’єр-міністра Кенії Раїни Одінґи, який сказав, що Ґбаґбо дотримався обіцянки і зніс блокаду у вівторок.

За ознаками, міжнародні заходи, скеровані на покінчення з політичною кризою у Кот-д’Івуарі, зайшли у глухий кут, незважаючи на дипломатичні зусилля африканських країн.

Африканський союз, ECOWAS і ООН визнають Уаттару переможцем листопадових президентських виборів. Ґбаґбо наполягає на своїй перемозі і відмовляється звільнити президентське крісло.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG