Спеціальні потреби

Посланник США шукає поступу на близькосхідних переговорах


Американский посланник на Близький Схід Джордж Мітчелл
Американский посланник на Близький Схід Джордж Мітчелл

Спеціальний американський посланник з питань Близького Сходу Джордж Мітчелл має переговори з палестинським президентом Махмудом Аббасом. У понеділок він розмовляв з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу в Єрусалимі.

Палестинці незадоволені з приводу відсутності поступу на переговорах. У понеділок палестинське керівництво закликало до проведення екстреної зустріч з дипломатами США, Європейського Союзу, ООН і Росії, які утворюють так званий «близькосхідний квартет».

Палестинський радник Ясір Абед Раббо заявив, щоб ця група створила основи для відновлення мирного процесу. Прямі переговори між Ізраїлем і палестинцями провалилися після того, як у вересні закінчився мораторій на будівництво єврейських поселень.

Державний департамент США заявив, що зустріч Мітчелла з прем’єр-міністром Нетаньягу була «довгою і позитивною». Вона відбулася через кілька днів після того, як Сполучені Штати вирішили, що вже не чинитимуть тиску на Ізраїль, щоб він припинив будівництво єврейських поселень на окупованому Західному березі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG