Спеціальні потреби

Ізраїль закликав ООН засудити ракетні атаки із сектора Газа


Ізраїль закликав ООН засудити ракетні атаки із сектора Газа
Ізраїль закликав ООН засудити ракетні атаки із сектора Газа

Ізраїль направив до ООН скаргу у справі «ескалації терористичних атак» із керованого Гамасом сектора Газа.

Голова Постійного представництва Ізраїлю при ООН сказав, що від половини грудня із Гази запущено низку ракетних та мінометних атак на південні райони Ізраїлю. У своєму листі він закликав генерального секретаря ООН Пан Ґі Муна «надіслати виразнийй сигнал», що такі атаки є неприйнятними.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю оприлюднило текст листа у середу, через день після того як Ізраїль повідомив про вибух ракети «Кассам» біля приміщення дитячого садка в районі Ашкелон, що у південній частині країни. Вибух стався саме коли батьки приводили дітей до школи.

У пізніх годинах у понеділок і вівторок ізраїльські бойові літаки здійснили щонайменше сім авіаударів по сектору Газа. Двоє людей отримало поранення. Ізраїльське військове командування зазначило, що повітряні удари були відповіддю на мінометні обстріли Ізраїлю із Гази.

У своєму листі до ООН, Ізраїль складає відповідальність за обстріли на угруповання Гамас.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG