Спеціальні потреби

Від вибуху замінованого автомобіля в Багдаді загинуло щонайменше 67 людей


Ринок Джаміла після вибуху

Іракські офіційні особи повідомили, що в четвер у шиїтському районі Багдада стався потужний вибух замінованої вантажної машини, в результаті чого загинуло щонайменше 67 людей. Це був один з найбільших вибухів у столиці за останні місяці.

Офіційні особи кажуть, що десятки людей отримали поранення, коли машина-рефриджератор, вибухнула після світанку на велелюдному ринку Джаміла в районі Садр-Сіті.

Відповідальність за атаку взало на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава».

Місце вибуху – картина тотального знищення з частинами тіл убитих, фруктами і овочами, частинами знищених дерев’яних прилавків на одному з найбільших ринків у Багдаді.

Карети швидкої допомоги і машини протипожежжної служби відвозити жертв з місця вибуху, а мешканці району доставляли інших приватними машинами до місцевих лікарень.

Це найновіша атака, здійснена «Ісламською державою» проти шиїтського населення. Сунітські екстремісти вважають шиїтів єретиками. Торік сунітське екстремістське угруповання захопило велику частину території Іраку, використовуючи незадоволення сунітів з приводу політики іракського уряду, в якому переважають мусульмани-шиїти.

XS
SM
MD
LG