Спеціальні потреби

В Іраку від атак екстремістів загинуло щонайменше 11 людей


Від вибухів у центральному районі Іраку загинуло щонайменше 11 людей, у цьому числі сунітські бойовики, що виступають проти терористичної мережі аль-Кайда. Це сталося неподалік колишнього опорного пункту повстанців Фалуджа.

Службовці проурядового формування зібралися в середу біля військового поста в місті, що на захід від столиці, щоб отримати зарплату, коли нападник-смертник з прикріпленою вибухівкою підірвав себе неподалік зібраних, вбиваючи щонайменше трьох службовців і цивільну особу. За повідомленням поліції, від вибуху було поранено щонайменше 15 людей.

Угруповання Сахва складається з арабів-сунітів, які під час повстання в Іраку приєдналися до очолених США сил для боротьби з аль-Кайдою. З того часу проти них борються сунітські повстанці, які вважають їх зрадниками.

В окремій атаці в Багдаді від вибуху замінованого автомобіля, що стався у східному районі аль-Гуссейнія, загинуло четверо цивільних і поранення отримало 10 людей.

Від ще одного вибуху замінованого автомобіля, що на північ від Рамаді – яке, як і Фалуджа, розташоване в неспокійній провінції Анбар – загинуло щонайменше двоє і поранення отримало десятеро поліцейських.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG