Спеціальні потреби

Джон Керрі розраховує на прискорення ядерних переговорів з Іраном


Джон Керрі і Мохаммад Джавад Заріф (архівне фото)
Джон Керрі і Мохаммад Джавад Заріф (архівне фото)

Державний секретар США Джон Керрі має зустрітися в середу з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джавадом Заріфом для обміркування поточних міжнародних переговорів про іранську ядерну програму.

У понеділок, під час відвідин Індії, Керрі висловив надію, що розмови у Женеві дозволять їм «прискорити процес для досягнення більшого успіху».

Іран і група країн, до якої входять США, Великобританія, Китай, Франція, Росія і Німеччина, уже понад рік намагаються досягти тривалої угоди для пом’якшення санкцій в заміну на запевнення Ірану, що він не працює над виготовленням ядерної зброї. Іран вже довгий час наполягає, що його ядерна програма мирного призначення.

Переговори на рівні експертів відновляться у четвер.

Обидві сторони встановили термін для досягнення угоди до першого липня цього року. Вже двічі вони не змогли усунути розбіжностей у поглядах і вирішили продовжити переговори.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG