Спеціальні потреби

ООН та Іран досягли угоди про співпрацю в ядерній ділянці


Держсекретар США Джон Керрі (другий зліва) у Женеві
Держсекретар США Джон Керрі (другий зліва) у Женеві
Міжнародне агентство з атомної енергії та Іран погодились співпрацювати для врегулювання невирішених ще питань, які стосуються іранської ядерної програми. Водночас державний секретар США Джон Керрі заявив, що критики окремих зусиль обмежити іранську ядерну діяльність не повинні перешкоджати цим переговорам.

Результатом розмов у понеділок між генеральним директором МАГАТЕ Юкією Амано та головою іранської делегації Алі Акбаром Салегі принесли план, який дозволить ширші інспекції ООН, включно з інспекціями реактора на важку воду і копальні урану.

МАГАТЕ протягом двох років намагалося досягти угоди з Іраном про більший доступ до документів про ядерну програму, персоналу і ядерних об’єктів.

Тимчасом у понеділок, під час відвідин Абу-Дабі, держсекретар Керрі заявив, що критики, включно з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу, мусять визнати, що світові держави поки що не досягли будь-якої угоди на переговорах з Іраном.

Він також сказав, що Сполучені Штати, Великобританія, Франція, Росія і Німеччина одностайної думки щодо плану, який вони представили іранським учасникам переговорів у суботу в Женеві, але що Іран поки що не міг на нього погодитись.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG