Спеціальні потреби

Переговори в Женеві щодо ядерних програм Ірану пройшли успішно – дипломати


Вже за кілька тижнів може бути підписана угода про припинення ядерної програми Ірану, кажуть західні учасники переговорів.

Угода про припинення ядерної програми Ірану – можлива. Про це в інтерв’ю Бі-бі-сі повідомив міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейг. Незважаючи на те, що зустріч між представниками Ірану та Ради Безпекии ООН у Женеві у суботу закінчилась безрезультатно, Гейг вважає, що в ході переговорів вдалось досягнути певного прогресу і угода про згортання ядерної програми є цілком реальною.

Оптимізм висловила і американська сторона. Державний секретар США Джон Керрі заявив, що з доброю волею та доклавши зусиль, вже за кілька тижнів мета буде досягнута. Нагадаємо, Рада Безпеки намагається вмовити Іран припинити ядерні програми в обмін на полегшення економічних санкцій проти Тегерана.

Іран відкидає звинувачення у намаганнях створити ядерну зброю, і наполягає на мирному характері ядерних досліджень, які проводять у країні.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG