Спеціальні потреби

Брагімі: мирні переговори неможливі без участі сирійської опозиції


Міжнародний посланник Лахдар Брагімі знову звернувся із закликом до сирійської опозиції, серед якої немає єдності, взяти участь у пропонованій мирній конференції.

Виступаючи в п’ятницю в Дамаску, Брагімі сказав, що буде неможливим влаштувати довго відстрочувані переговори в Женеві без участі представників повстанців.

Повстанці вимагають відставки президента Башара аль-Асада перед тим, як взяти участь у мирній конференції, яку тимчасово заплановано на цей місяць. Брагімі висловив надію, що це питання можна буде врегулювати протягом наступних кількох днів.

Головне повстанське угруповання – Національна коаліція – матиме зустріч наступного тижня, щоб винести рішення про свою позицію на переговорах. Деякі повстанці-ісламісти, які відкидають керівництво блоку, остерігають, що вони вважатимуть учасників переговорів зрадниками.

Брагімі також підкреслив, що позиція ООН така, що Іран, який вважається головним прихильником аль-Асада, має взяти участь у мирній конференції.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG