Спеціальні потреби

МАГАТЕ і ЄС ведуть «ядерні» переговори з іранськими дипломатми


Іранська ядерна програма є в центрі уваги двох окремих зустрічей у середу. Проте не очікується надзвичайних подій перед президентськими виборами, які відбудуться наступного місяця.

У Відні відбувається десятий від минулого року раунд розмов представників Міжнародного агентства з атомної енергії з іранськими офіційними особами. Представники МАГАТЕ і далі намагаються отримати доступ до іранських ядерних об’єктів і документів.

Високопоставлений інспектор з ядерних питань Герман Некертс заявив репортерам перед зустріччю в середу, що між обома сторонами залишаються відмінності думок, але що МАГАТЕ віддане справі діалогу.

Міжнародне агентство з атомної енергії занепокоєне тим, що Іран, можливо, працює над виготовленням ядерної зброї і хоче отримати доступ до військового об’єкту Парчин, щоб з’ясувати питання ядерної програми.

Іран наполягає, що Парсин – це звичайний військовий об’єкт та що його ядерна програма лише мирного призначення.

Тимчасом у Стамбулі високопоставлений ядерний експерт Ірану і представник на переговори Саїд Джалілі матиме зустріч з верховним представником Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00
XS
SM
MD
LG