Спеціальні потреби

Обама захищає тимчасову угоду з Іраном щодо ядерної програми


Президент Барак Обама захищає угоду шести провідних країн світу з Іраном щодо ядерної програми, кажучи, що вона «корисна» для безпеки.

Тимчасом ізраїльські офіційні особи і деякі законодавці американського Конгресу піддали критиці угоду, кажучи, що вона дозволяє Іранові зберегти без змін свою ядерну програму та пропонує надто багато в пом’якшенні санкцій.

У понеділок в Лос-Анджелесі президент Обама заявив, що навіть після після підписання угоди всі можливості налишаються без змін для запевнення, що Іран не матиме ядерної зброї.

Раніше у Сан-Франціско Обама високо оцінив угоду як перший поступ за десятиліття щодо іранської ядерної програми і підкреслив потребу продовження дипломатичних заходів і «непогодження з безконечною спіралею конфлікту».

У найближчих днях прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу надішле до Вашингтона групу експертів з національної безпеки для консультацій з адміністрацією Обами у справі постійного врегулювання ядерної суперечки. Нетаньягу назвав тичасову угоду, підписану в неділю у Женеві, «історичною помилкою».
XS
SM
MD
LG